O nas

Jesteśmy firmą z woj. Mazowieckiego, obecną na rynku od 2002 roku. Nasza firma powstała z pasji do elektroniki i automatyki.
Nasza pasja, stała się głównym motorem napędowym naszej działalności. Za główny cel postawiliśmy sobie poprawę efektywności energetycznej u naszych partnerów.

Dzięki zaawansowanym systemom poprawy efektywności energetycznej, oszczędzamy paliwa kopalne oraz zmniejszamy emisję CO2. Takie działania dają nam nadzieję, ze nasze dzieci będą się cieszyły czystą wodą oraz powietrzem.

Współczesne rozwiązania technologiczne stosowane na szeroką skalę w dzisiejszych zakładach przemysłowy z jednej strony są bardziej efektywne, zaś z drugiej strony generują wysokie harmoniczne, które są źródłem dodatkowych strat. To stawia przed nami nowe wyzwania, które dają nam chęć do ciągłego rozwoju.

Przez cały czas naszej działalności, podnosimy standardy naszych usług. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników sprawdził się wielokrotnie, dowodząc swoich umiejętności, doświadczenia i wiedzy technicznej. Do wszystkich powierzonych nam zadań podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem starając się spełnić wszelkie oczekiwania klienta, dzięki czemu mamy szeroko rozwiniętą bazę stale współpracujących z nami firm.

Jeśli troska o środowisko i poprawa efektywności jest Tobie bliska, to zapraszamy do kontaktu.

 

N

Analiza jakości zasilania

N

Filtracja zakłóceń

N

Kompensacja mocy biernej